„Silna rodzina” – pod takim hasłem odbędzie się jutro (2.05) rodzinny piknik organizowany przez radnego Leszka Jarosińskiego. To druga odsłona tej inicjatywy…

erawaKultura
komentarzy

Już po raz drugi w Rawie Mazowieckiej odbędzie się rodzinny piknik organizowany przez radnego Leszka Jarosińskiego (2.05). Prosta, oddolna inicjatywa w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym powodzeniem. W tym roku formuła rodzinnego wydarzenia pozostaje niezmieniona, w planach trzygodzinnej imprezy jest przede wszystkim dobra zabawa, zogniskowana wokół rekreacyjnych gier i zabaw.

fot. Oficjalny plakat kolejnego pikniku rodzinnego.

W ubiegłym roku Leszek Jarosiński zadebiutował jako organizator tego typu wydarzeń. Piknik odbył się pod hasłem „Poznaj swojego sąsiada” i miał za zadanie przede wszystkim wyciągnąć ludzi z domów. W tym roku idea wspólnej zabawy się nie zmieniła, choć tegorocznemu piknikowi przyświeca inne przewodnie hasło, mianowicie „Silna rodzina”. Organizatorzy stawiają więc na sporo rodzinnych atrakcji, skupionych na zespołowych grach i zabawach. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku, piknikowego grilla oraz masy niespodzianek.

Na piknik Internautów eRawa.pl zapraszał dziś radny Jarosiński. Sprawdźcie materiał video.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz