Skarby Biblioteki Narodowej w rawskiej bibliotece. Przyjdź i poznaj narodowe dziedzictwo

erawaKultura
komentarzy
Niecodzienna wystawa zagościła do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej. Podziwiać możecie ją do przyszłego piątku (27.10). 

Wystawa Skarby Biblioteki Narodowej to 15 plansz, na których znalazły się teksty i ilustracje poświęcone najważniejszym zabytkom piśmiennictwa przechowywanym w zbiorach Biblioteki Narodowej. Oprócz tego, w zamykanej szklanej gablocie pokazywane będą faksymile trzytomowego rękopisu Wacława Seweryna Rzewuskiego „O koniach wschodnich i wywodzących się z ras orientalnych”. 
— Jesteśmy zaszczyceni, że nasza biblioteka znalazła się na trasie tej wyjątkowej wystawy. W związku z jej prezentacją Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs i to podwójny. Możecie wygrać pięknie wydaną publikację „Nad złoto droższe. Skarby Biblioteki Narodowej” – mówi Zbigniew Pacho, dyrektor MBP w Rawie Mazowieckiej. 
 
Co trzeba zrobić by ją wygrać?
* Przyjdź do biblioteki, zobacz wystawę, wrzuć losik z Twoimi danymi do słoiczka i czekaj na wyniki.

* Wciąż możecie też wziąć udział w konkursie internetowym. Na profilu Facebookowym biblioteki pojawi się 5 pytań  związanych z wystawą Skarby Biblioteki Narodowej. Pięć osób, które jako pierwsze prześlą KOMPLET POPRAWNYCH ODPOWIEDZI na maila [email protected] – nagrodzone zostaną wspomnianą publikacją.
— Podpowiemy, że wszystkie odpowiedzi na konkursowe pytania znajdziecie oczywiście na planszach, więc warto się do nas wybrać – dodaje dyrektor Zbigniew Pacho.

Pięknie wydaną książkę ufundowała Biblioteka Narodowa.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz