„Składam dokumenty do konkursu na wiceprezydenta Skierniewic” Były burmistrz Rawy Mazowieckiej Eugeniusz Góraj nie wybiera się na samorządową emeryturę…

erawaMagazyn
komentarzy

Do końca tego tygodnia (16.01) skierniewicki ratusz przyjmuje oferty kandydatów, którzy chcą ubiegać się o funkcję wiceprezydenta miasta. Jednym z częściej wymienianych na to stanowisko kandydatów, był do tej pory były burmistrz Rawy Mazowieckiej Eugeniusz Góraj. Jak się dowiedzieliśmy, samorządowiec będzie ubiegał się o to stanowisko.

Prezydent Krzysztof Jażdżyk postanowił w ten sposób wyłonić urzędnika, który w ratuszu będzie odpowiedzialny między innymi za pozyskiwanie zewnętrznych funduszy oraz realizację inwestycji. Wytyczne jakie musi spełnić kandydat, dotyczą głównie jego doświadczenia na podobnych kierowniczych stanowiskach w samorządzie, które nie powinno być krótsze niż 5 lat. Ważnym aspektem jest także doświadczenie w realizacji procesu inwestycyjnego (szczegółowe ogłoszenie tutaj).

Od początku jednym z częściej wymienianych kandydatów był były burmistrz Rawy Mazowieckiej, Eugeniusz Góraj. Jak potwierdził z nami w rozmowie, faktycznie będzie prezydentowi Skierniewic proponował swoją kandydaturę.
– Składam dokumenty do konkursu na wiceprezydenta Skierniewic. Coś potrafię robić, można tak stwierdzić na podstawie efektów, które są w Rawie. Czuję się na siłach, bo to też jest ważne. A reszta, jeśli uda mi się wygrać, to nowy szef będzie określał co dalej. Jeszcze jest za wcześnie na emeryturę, wciąż mogę coś działać. Trochę mi szkoda Rawy, ale nie mam innego wyjścia. W Skierniewicach jest rozpisany konkurs, więc startuję i chciałbym tam wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie – mówi Eugeniusz Góraj.

Nowy wiceprezydent Skierniewic w zakresie swoich obowiązków będzie miał nadzór nad wydziałami: Inwestycji Kubaturowych, Pozyskiwania Zewnętrznych Środków Finansowych, Architektury i Budownictwa oraz Dróg i Komunikacji.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz