Skończyłeś 30 lat i szukasz pracy? Wygraj 60 tysięcy złotych i stań się swoim własnym szefem…

erawaMagazyn
komentarzy

Rawianie mogą przystąpić do konkursu zorganizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w którym do wygrania jest 60 tysięcy złotych. Warunkiem wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii Narodowy Program Przedsiębiorczości jest bowiem nie tylko wiek uczestnika 30-49 lat, ale również wielkość zamieszkiwanego miasta.

Propozycja wzięcia udziału w konkursie jest niemal wymarzona dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej, którzy są w wieku 30-49 lat i szukają pracy. Mając pomysł na własny biznes należy tylko zarejestrować się na stronie PARP’u i postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi przez organizatorów. Istotne jest, by spełniać jeszcze jeden warunek, uczestnik w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie mógł prowadzić działalności gospodarczej oraz pracować na menadżerskim stanowisku.

Zwycięzca, który przedstawi komisji konkursowej najciekawszy i najbardziej rentowny pomysł na własną działalność gospodarczą, ma szansę wygrać 60 tysięcy złotych na rozkręcenie biznesu, w którym sam sobie będzie szefem. Dodatkowo otrzyma kwotę konieczną do uregulowania należnego podatku dochodowego.

Konkurs, który jest szansą dla ludzi powyżej 30 roku życia to tylko jedna z możliwości jaką może obecnie wykorzystać osoba kreatywna, chcąca otworzyć własną działalność gospodarczą. Wciąż można starać się o dotacje, chociażby w Powiatowym Urzędzie Pracy (20 tysięcy zł). Tak atrakcyjnej kwoty nie znajdziemy jednak nigdzie. Dlatego warto zaryzykować i sprawdzić swoje możliwości. Tym bardziej, że udział w konkursie, który trwa do 3 marca jest zupełnie bezpłatny.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz