Skorzystaj z programu „Czyste Powietrze”. Formalności zostaw specjalistom

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Wymień stary piec, ociepl budynek, wstaw nowe drzwi i okna. Na te wszystkie inwestycje możesz uzyskać ponad 136 tysięcy złotych. 

To już kolejny rok, kiedy można skorzystać z rządowego programu „Czyste Powietrze”. Celem oczywiście wspieranie modernizacji dla zredukowania zjawiska smogu. W ramach programu można otrzymać dotację na szereg prac modernizacyjnych w budynku jednorodzinnym, którego jesteśmy właścicielem lub współwłaścicielem.

„Czyste Powietrze 2023” pozwala uzyskać dofinansowanie m.in. na na:
— audyt energetyczny,
— pompy ciepła powietrze/woda,
— pompy ciepła powietrze/powietrze,
— gruntowe pompy ciepła,
— kotły gazowe i olejowe,
— kotły na paliwo stałe (zagazowujące drewno lub na pellet drzewny),
— wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,
– mikroinstalację fotowoltaiczną,
— instalację centralnego ogrzewania oraz instalację ciepłej wody użytkowej,
— ogrzewanie elektryczne,
— podłączenie do sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem,
– ocieplenie przegród budowlanych oraz na stolarkę okienną i drzwiową.

Koniecznie należy wspomnieć, że istnieje możliwość otrzymania dofinansowania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. To znaczy, że możesz pozyskać środki bez wcześniejszego wkładu własnego i to wykonawca będzie miał obowiązek rozliczenia się z WFOŚiGW. Ty nie musisz czekać na zwrot pieniędzy. Zanim jednak rozpoczniesz wszelkie prace, warto zapoznać się z wymaganiami jakie należy spełniać. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy, dzięki której zyskujesz gwarancję sukcesu i spokojną głowę. 

Specjaliści z firmy Górzny Group ze Złoczewa w tej dziedzinie posiadają niezbędną wiedzę, pomogą zaplanować wszystkie prace możliwe do zrealizowania w ramach wniosku, a później wypełnią i złożą go za Ciebie. Dopilnują, aby został pozytywnie zrealizowany, tak by móc sprawnie przystąpić do realizacji inwestycji, a tę również mogą kompleksowo wykonać. Górzny Group to polska firma z 9-letnim doświadczeniem. 

Nie ryzykuj, umów się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie i dowiedz się więcej o dofinansowaniu, które może odmienić Twój dom bez dużego obciążania Twojego budżetu. 

Więcej informacji uzyskasz pod numerami telefonów: +48 577 374 360. Przekonaj się, że to może być proste.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz