Skrzyniopaleta przycisnęła kobietę. Mieszkankę Szczuk do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe…

erawaPowiat
fot. Nadesłane przez Internautę.
komentarzy

Do poważnego w skutkach zdarzenia doszło w miniony czwartek (6.10) w Szczukach w gminie Biała Rawska. 65-latkę przycisnęła skrzyniopaleta. Na pomoc wezwana została straż pożarna i pogotowie. Kobietę do szpitala przetransportował śmigłowiec. 

O wypadku Państwowa Straż Pożarna w Rawie Mazowieckiej została powiadomiona około 12:40. Na miejsce natychmiast zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Rawa Mazowiecka oraz dwa z KSRG OSP Biała Rawska i Sadkowice. 
– Okazało się, że w przechowalni owoców podczas prac z podnośnikiem widłowym jedna ze znajdujących się w pomieszczeniu skrzyniopalet spadła i przygniotła stojącą obok kobietę. Na miejsce pierwsze dojechało OSP Biała Rawska, które zastało kobietę już pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego – relacjonował st. kpt. Jarosław Borek, dowodzący akcją. 

Strażacy zabezpieczyli zdarzenie i pomogli pogotowiu przetransportować poszkodowaną do karetki. Później kobietę do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Przyczyną wypadku prawdopodobnie było niezachowanie zasad bezpieczeństwa podczas prac podnośnikiem.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz