[Aktualizacja] Sławek Wierzcholski powraca do Rawy Mazowieckiej. W najbliższą sobotę (22.04) Rawska Szczypta Bluesa, a u nas do zgarnięcia podwójne zaproszenie

erawaKultura
komentarzy

Już w najbliższą sobotę o godz. 18:00 w Rawie Mazowieckiej odbędzie się kolejna Rawska Szczypta Bluesa. Na koncercie w Miejskim Domu Kultury zagra doskonale znany Sławek Wierzcholski z Nocną Zmianą Bluesa. 

Choć ostatnia Noc Bluesowa w mieście odbyła się 7 lat temu, blues z Rawy Mazowieckiej nie zniknął nigdy. Na tegorocznym koncercie, utrzymanym w tym klimacie, przed rawską publicznością wystąpi Sławek Wierzcholski z Nocną Zmianą Bluesa, który w Rawie gościł niejednokrotnie i miłośnikom wspomnianej, minionej imprezy pod chmurką właśnie z nią kojarzyć się powinien. 

Artystów takiej rangi będzie można posłuchać kupując bilet za jedyne 15 zł.

Sławek Wierzcholski grupę Nocna Zmiana Bluesa założył w 1982 roku i do dziś z nią koncertuje. Na rawskiej scenie zagrają: Marek Dąbrowski, Piotr Dąbrowski, Witek Jąkalski. 

* KONKURS *

Serwis eRawa.pl jak zawsze patronuje temu wydarzeniu, dlatego dla naszych Internautów mamy dwie darmowe wejściówki. Tradycyjnie prosimy o krótkie uzasadnienie dlaczego akurat Wy powinniście otrzymać podwójne, darmowe zaproszenie. Na maile w tej sprawie czekamy pod adresem [email protected] do piątku, do godziny 20:00. 

Aktualizacja: Zasady naszego konkursu były proste, zaproszenia trafiają więc w ręce osoby, która przekonała nas przesłanym uzasadnieniem. Spośród nadesłanych maili wybraliśmy ten autorstwa Pani Ewy Kieszek, która specjalnie dla nas ułożyła rymowaną wiadomość. Dziękujemy jednocześnie za wszystkie zgłoszenia jakie nadesłaliście do nas. Łącznie wpłynęło na nasz adres kilkadziesiąt maili.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz