„Śledzik, seta, galareta”, czyli powrót do lat 70-tych. Młynek zaprasza na kolejną imprezę tematyczną…

erawaBez kategorii
      Artykuł sponsorowany

W ten wieczór wszyscy będą mogli poczuć klimat minionych czasów. Lata 70-siąte powrócą do Rawy Mazowieckiej za sprawą kawiarni Młynek. W klimat wpisze się nie tylko specjalnie wyselekcjonowana muzyka, ale także wyjątkowa oprawa, o jaką zadbali organizatorzy tematycznego wieczoru.

W weekend nie zabraknie dobrych trunków i tematycznych potraw.

Jeżeli tego dnia wybierzecie się do Młynka już od progu przywita Was klimat lat 70-siątych. Palto zabierze morowy chłopak, czyli kierownik sali we własnej osobie. O odpowiednie trunki i zagrychę zadbają natomiast dwie przemiłe bufetowe. Nie zabraknie tradycyjnych polskich przysmaków. Oprócz specjalnie dobranych trunków pojawi się solidna golonka, śledzik, tatar oraz zimne nóżki. Dla lubujących się w prostszych formach kulinarnego przekazu, podana zostanie pajda chleba ze smalcem, doprawiona najlepszym, kiszonym ogórem.

O muzyczny nastrój niezapomnianego wieczoru zadba DJ Kret. Na sali zabrzmi BigBeat, Funk oraz Soul. Dla bardziej aktywnych tancerzy, nie braknie również hitów z początku ery Disco. Jak zwykle na wszystkich gości, którzy ubiorą się w klimacie lat 70-tych będzie czekała niespodzianka.

To wszystko w Młynku przy ulicy Krakowskiej 6c
w najbliższą sobotę, 23 marca.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Aby umilić czas oczekiwania na wyjątkowe wydarzenia, od wtorku do niedzieli kawiarnia Młynek zaprasza na pyszną kawę z obfitą cremą i puszystą pianką lub wyśmienitą kawę mrożoną z lodami i bitą śmietaną. Dla miłośników herbat również znajdzie się coś smacznego. Do każdego napoju polecamy także przepyszne wypieki: domowy sernik, szarlotkę oraz tiramisu.

Wieczór w klimatach lat 70-siątych to już kolejna tematyczna impreza w Młynku. Animatorzy lokalu zapewniają, że cały czas czekają także na autorskie propozycje swoich gości.
– Jeżeli ktoś ma pomysł na wyjątkowy weekend w tej kawiarni, wystarczy szepnąć o tym naszej obsłudze. Czekamy na Wasze propozycje. W końcu ten lokal działa po to, by goście mogli miło i wyjątkowo spędzić czas. Chętnie pomożemy zrealizować różne inicjatywy – zapewnia szef lokalu, Rafał Miszczak.

 

Podziel się artykułem

0