Śmiejcie się na zdrowie! Kolejny stand-up w Rawie, a my mamy dla Was bilety!!!

erawaMagazyn
komentarzy

Stand-up No Limits ponownie w Rawie Mazowieckiej. Nie może Was zabraknąć. Weźcie udział w naszej zabawie. 

Uważacie, że w Rawie Mazowieckiej jest za mało rozrywki? Zmienicie zdanie jeśli zdecydujecie się wybrać w poniedziałkowy (4.02) wieczór na stand-up. Tym razem na scenie wystąpi Piotrek Szumowski i Maciej Brudzewski. Startujemy o godzinie 19:00, jak zawsze w Pizzerii Level Up.

Piotrek Szumowski „Półczłowiek, półgłówek”
To nowy program stand-upowy Piotrka Szumowskiego. Na początku materiał miał nazywać się „Więzień Głupoty” ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać. 

Maciej Brudzewski – na scenie wywraca rzeczywistość do góry nogami i robi jej „motorówkę”. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Bilety w przedsprzedaży 25 zł, a w dniu występu 30 zł. Dostępne w lokalu oraz online tutaj

UWAGA:
PROGRAM PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!

KONKURS
Dla wszystkich, którzy chcieliby otrzymać dwie bezpłatne wejściówki mamy konkurs. Wystarczy na naszym Facebooku, pod postem, zaprosić 3 swoich znajomych i wysłać nam maila, dlaczego to właśnie do Was powinny powędrować zaproszenia. Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawszą. 

W wiadomości nie zapomnijcie podać nam imienia, nazwiska i numeru telefonu, które wykorzystamy jedynie do wręczenia wejściówek i powiadomienia o wygranej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz