Śmiertelny wypadek pod Rawą Mazowiecką. Na miejscu zginął 29-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego…

erawaPowiat
komentarzy

W niedzielny (3.04) poranek doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej 726. W miejscowości Matyldów w powiecie rawskim Mercedes C-220 wypadł z drogi i uderzył w drzewo, a następnie w betonowy przepust drogowy. Jeden z mężczyzn podróżujących samochodem zginął na miejscu, trzej pozostali zostali ranni. 

fot. KPP Rawa Mazowiecka

fot. KPP Rawa Mazowiecka

Służby o zdarzeniu zostały powiadomione około godziny 5:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem, jadąc z Rawy w kierunku Opoczna, na prostym odcinku wypadł z drogi i czołowo uderzył w drzewo, a następnie lewym bokiem w betonowy przepust drogowy. Mercedesem podróżowało czterech mężczyzn.
– Jedna z osób była uwięziona w aucie, strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Rannych przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego – relacjonuje zdarzenia bryg. Marcin Szymański z PSP w Rawie Mazowieckiej.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. W wyniku zdarzenia 29-letni mężczyzna zmarł na miejscu, trzej pozostali, w wieku 19, 22 i 24 odnieśli obrażenia. Wszyscy uczestnicy to mieszkańcy powiatu tomaszowskiego.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz