Śmigłowiec przetransportował poszkodowanego do szpitala. Do poważnego wypadku doszło w Kłopoczynie (gm. Sadkowice)

erawaPowiat, Sadkowice
komentarzy

Nieustąpienie pierwszeństwa stało się prawdopodobnie przyczyną wypadku, który miał miejsce w minioną środę (13.06) w miejscowości Kłopoczyn. W zderzeniu bmw 3 oraz peugeota 306 ucierpiał jeden z kierowców. 

O wypadku straż pożarna w Rawie Mazowieckiej została poinformowana o 13:38. Na miejsce natychmiast udały się 3 zastępy z JRG Rawa Mazowiecka oraz zastęp z OSP KSRG w Sadkowicach. 
– Gdy strażacy znaleźli się na miejscu, stwierdzono, że doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Policja już była na miejscu, a poszkodowany, kierujący peugeotem pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego – mówi kpt. Konrad Krupa, oficer prasowy PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wyznaczyli miejsce lądowania dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec przetransportował poszkodowanego kierowcę do szpitala specjalistycznego. 

Jak podaje straż pożarna, przypuszczalną przyczyną wypadku stało się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W zdarzeniu, oprócz hospitalizowanego mężczyzny, ucierpiał przód oraz lewy bok peugeota oraz przód i prawy bok bmw. Na miejscu zderzenia samochodów służby ratunkowe pracowały przez blisko 2,5 godziny. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz