Sobotnia kumulacja na drogach powiatu rawskiego. Dwa zdarzenia w tym samym czasie…

erawaPowiat
fot.sxc.hu
komentarzy

Okolice godziny 16:30 okazały się być pechowe. Dwaj kierowcy, jeden pijany, drugi jadący zbyt szybko, obaj stali się zagrożeniem na drodze. 

Wczoraj (22.12) doszło do dwóch zdarzeń, w których musiała interweniować Policja. Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w Rawie Mazowieckiej na ulicy Białej, gdzie kontrolowany był 36-letni kierowca Fiata Pandy. Jak się okazało, przy pierwszym badaniu, kierujący w wydychanym powietrzu miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna rawskiej Policji nie zostawił wyboru, został zatrzymany i osadzony do wytrzeźwienia.

Drugi śmiałek pędził samochodem marki Hyundai przez miejscowość Sadkowice w powiecie rawskim. Nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków na drodze sprawiła, że 42-letni mieszkaniec Kielc stracił panowanie nad kierownicą i dachował – podaje Powiatowa Komenda Policji w Rawie Mazowieckiej.

Po raz kolejny w zdarzeniach nie uczestniczyły osoby trzecie. Jednak skrajna nieodpowiedzialność, zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, pokazuje ile zagrożeń czeka NAS na drodze. Więc jedna rada, miejmy ograniczone zaufanie do innych uczestników ruchu drogowego. Nasze bezpieczeństwo niestety nie zależy wyłącznie od nas.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz