Solarium „Sonne” ul. Jerozolimska 3 zaprasza na chwilę słonecznego relaksu. Kliknij i sprawdź jak wygląda to wyjątkowe miejsce…

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany

Słońce jest życiem. Co jednak, gdy dni są coraz krótsze, a wspomniane słońce tak rzadko przedziera się przez chmury? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi nowe solarium „Sonne”, które od kilkunastu dni działa przy ulicy Jerozolimskiej w Rawie Mazowieckiej. To najnowsze miejsce do całorocznego opalania, zapewniające komfort i przytulną atmosferę.

Niewątpliwie nadchodzące miesiące to czas, w którym dobre solarium jest w stanie poprawić nie tylko nasz wygląd, ale także samopoczucie. To ważne w kontekście uzupełnienia w organizmie witaminy D. Ta właśnie, dzięki solarnym lampom, jest wyjątkowo efektywnie syntezowana, o czym można przekonać się już po kilku wizytach. Nowe solarium w Rawie Mazowieckiej wyróżnia doskonały sprzęt i przede wszystkim miła, kameralna atmosfera. Opalanie pomaga bowiem polepszyć nasz nastrój, szczególnie wtedy, gdy sezonowy brak słońca wpływa na nas nie zbyt pozytywnie.

Przy ulicy Jerozolimskiej klienci znajdą trzy bardzo wydajne łóżka do opalania. Sprzęt wyposażony jest w nowe lampy, przez co samo opalanie nie musi być długim i mozolnym procesem. Oprócz wydajności, liczy się również komfort. Każde łóżko jest inaczej wyprofilowane dzięki czemu pozwala na precyzyjne i równomierne opalenie ciała. Chłodna bryza, aromatyczna klimatyzacja, czy muzyka płynąca z głośników, to elementy, które umilają każdą wizytę. Co ważne, nowoczesne, kameralne wnętrze solarium pozwala na chwilę niezbędnej intymności. Miła i fachowa obsługa jest uzupełnieniem wyjątkowej oferty.

Zobacz jak wygląda nasze solarium:

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Solarium dostosowane jest do potrzeb współczesnego klienta. Elastyczne godziny pracy i parking tuż przy obiekcie, pozawalają nawet najbardziej zapracowanym mieszkańcom Rawy Mazowieckiej i okolicy na chwilę słonecznego relaksu. Relaksu, który nie musi wiele kosztować, minuta opalania to zaledwie 1zł. Każdy z klientów podczas pierwszej wizyty otrzymuje również specjalny karnet, który przy systematycznym korzystaniu z usług, pozwala uzyskać odpowiednie profity.

Podziel się artykułem

0