Sprawdzą czy rawianie mają talent. Już w najbliższą sobotę (9.11) odbędą się eliminacje do 3 edycji konkursu „Pokaż się!” organizowanego przez Młodzieżową Radę Miasta Rawa Mazowiecka…

erawaMagazyn
komentarzy

Wydarzenia typu „Talent show” stały się nieodłączną częścią lokalnych imprez organizowanych w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Mimo popularności tego rodzaju eventów, konkurs wyłaniający najzdolniejszego uczestnika jest jeden. Młodzieżowa Rada Miasta konsekwentnie trzyma się założeń i zaprasza na eliminacje 3 już edycji „Pokaż się!”, które odbędą się w najbliższą sobotę.

pokaz

fot. Ubiegłoroczny finał zakończył się zwycięstwem tancerza, Wojtka Piechoty.

W trakcie eliminacji, na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej będzie mógł wystąpić każdy, kto znajdzie w sobie choć odrobinę odwagi, aby podzielić się z publicznością i jury swoimi umiejętnościami.
– Wiemy, że w naszym mieście nie brakuje talentów, dlatego chcieliśmy im dać szansę na „pokazanie się” szerszej publiczności – mówi Anna Czyż, przewodnicząca VIII kadencji MRM.

Konkurs daje możliwość zaprezentowania się wszystkim, niezależnie od wieku i tego, w jakim kierunku jest utalentowany. W sobotnie przedpołudnie, od godziny 10:00, w rawskim MDK’u będzie można zobaczyć różne formy prezentacji scenicznej. Począwszy od tańca, poprzez śpiew, grę na różnych instrumentach, aż po występy sportowe, kabaretowe i akrobatyczne. O wyjątkowości imprezy ma decydować nie tylko różnorodność występów, ale również sposób jej organizowania. Pracami zajmują się bowiem młodzieżowi radni, którzy w tym roku połączyli siły.
– Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ nad jej tworzeniem pracują dwie kadencje – ósma i nowo wybrana, dziewiąta – dodaje Anna Czyż.

Kto wie, może jury rawskiego „Pokaż się!” odkryje ukrytą, lokalną gwiazdę, która wystąpi nie tylko podczas finału zaplanowanego na 30 listopada, ale nabierze odwagi i zawalczy o swoją karierę w wielkim, medialnym świecie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz