Srebrny medal dla rawskiego zawodnika! Piotr Czyrka z wysokim wynikiem podczas Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Sochaczewie

Druga lokata 144 ALMMA Sochaczew należy do Piotra Czyrki. Zawodnik Rawskiego Klubu Karate Kyokushin ustąpił wyłącznie jednemu wojownikowi.

Dwóch zawodników reprezentowało Rawę Mazowiecką podczas VII Pucharu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ALMMA w Sochaczewie, który odbył się w ubiegłą niedzielę (4.03).
Piotr Czyrka (kat. – 70 kg MMA Junior) swój srebrny medal wypracował pięknymi walkami. Pierwszą z nich wygrał poprzez duszenie zza pleców, zaś w drugiej zwyciężył zdecydowaną przewagą w punktach. Nic w tym dziwnego, ponieważ zdobył je dzięki efektownym wyniesieniom przeciwnika i znakomitej pracy w parterze. Dopiero w finale musiał ustąpić pola Pawłowi Roszkowskiemu z Białegostoku. I choć przewaga była niewielka, Piotr Czyrka zajął drugie miejsce.

Kolejnym rawskim zawodnikiem był Kuba Kaźmierczak (kat . – 61 kg MMA Junior). Tym razem niestety tuż za podium, ale jego postawa i serce do walki zasługują na najwyższe pochwały. Warto zaznaczyć, że został pokonany dopiero przez zwycięzcę kategorii.

Gratulacje należą się nie tylko wojownikom, ale i trenerom, Adrianowi Bajanowi i Marcinowi Kopczyńskiemu.

To nie koniec sportowych emocji. Następne walki zawodowe rawskich wojowników już niebawem. 16 marca Krystian Krawczyk – MMA Fighter, wystąpi podczas gali „Babilon MMA 3” w Radomiu, następnie 23 marca Adrian Bartosiński, zawalczy podczas gali „TFL 13” w hali Globus w Lublinie.