Straż Miejska kontroluje dachy obiektów publicznych. Dwa obiekty w trybie pilnym musiały zostać oczyszczone z zalegającego śniegu…

erawaMiasto
komentarzy

Straż Miejska kontroluje zaśnieżenie dachów na miejskich obiektach w Rawie Mazowieckiej. Po pierwszych kontrolach okazało się, że kilka budynków musi zostać pilnie odśnieżonych. Wśród nich pojawił się między innymi budynek Przedszkola nr 3, położonego na osiedlu Solidarności.

Strażnicy miejscy kontrolowali, w pierwszej kolejności, duże budynki użyteczności publicznej. Na liście obiektów pojawiły się między innymi sportowe hale, kryte kąpielisko oraz wszystkie obiekty oświatowe. Konsekwencją kontroli były dwie natychmiastowe interwencje. Śnieg w trybie pilnym musiał zniknąć z budynku Przedszkola nr 3 oraz z dachu Warsztatów Terapii Zajęciowej i Świetlicy Środowiskowej.

Zaśnieżenie pozostałych obiektów, jak na razie mieści się w normach przyjętych przez rawską Straż Miejska. Sytuacja podczas obfitych opadów musi być jednak monitorowana na bieżąco, o czym zapewniają rawscy strażnicy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz