Straż miejska rusza z pomocą! Strażnicy w Rawie Mazowieckiej pomogą, gdy nie będziesz mógł odpalić auta

erawaMiasto
fot. UM Rawa Maz.
komentarzy

Potrzebny rozruch samochodu zimą? Teraz rawianom w problemie pomoże straż miejska, która wyposażona jest w specjalne urządzenie. Usługa jest zupełnie darmowa.

Strażnicy miejscy w Rawie Mazowieckiej wychodzą na przeciw problemom, które zimą dotykają mieszkańców miasta. Gdy w zimowy poranek nie będziemy w stanie odpalić samochodu możemy teraz zadzwonić i poprosić o pomoc. 
– Straż miejska ma potencjał, choć służby restrykcyjne nie są popularne. W tym przypadku straż działa w celu poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, jako uzupełnienie pracy policji, a także pomocy rawianom – mówi Artur Piotrowski, wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej. 

Strażnicy służą pomocą od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 – 22:00. Wystarczy zadzwonić pod  bezpłatny numer 986 i zgłosić swój problem. Patrol wyposażony w urządzenie Star Booster przyjedzie najszybciej jak to możliwe. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze będzie to natychmiastowa pomoc. Strażnicy mogą być bowiem przy interwencji, a to właśnie ona zawsze będzie mieć pierwszeństwo. 

Jak informuje ratusz, od początku roku patrol już kilkukrotnie ratował dobry humor rawian, zwłaszcza w godzinach porannych. Należy podkreślić, że pomoc jest zupełnie bezpłatna

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz