[AKTUALIZACJA] Strefa ograniczonego postoju w centrum Rawy Mazowieckiej. Obserwujcie znaki

erawaMiasto
komentarzy

AKTUALIZACJA. 

Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej poinformował wczoraj (27.12) o stworzeniu w centrum miasta strefy ograniczonego postoju. Okazuje się jednak, że na to rozwiązanie musimy jeszcze poczekać. Znaki zostaną usunięte. Dziś (28.12) burmistrz Piotr Irla prostuje:
– Na zmianę organizacji ruchu w samym centrum Rawy musimy jeszcze chwilę poczekać. Dostrzegliśmy błąd, który musimy naprawić i wiąże się to z koniecznością demontażu zainstalowanych znaków. Jednak, z uwagi na liczne interwencje mieszkańców, jesteśmy zdeterminowani wprowadzeniem takiej organizacji ruchu, która wymusi rotację na miejscach 
parkingowych i nie może to być opłata za parkowanie. 

_____________________________________________________________
Centrum miasta objęte ograniczeniami dla kierowców. W strefie nie postoisz dłużej niż 1,5 godziny w jednym miejscu. 

Ratusz poinformował dziś (27.12) oficjalnie o wprowadzeniu strefy ograniczonego postoju, która obejmuje centrum Rawy. 

Na ulicach możecie zaobserwować nowe znaki, jakich dotychczas nigdzie w mieście nie było. Oznakowanie pionowe pojawiło się na wjazdach i wyjazdach ze strefy, czyli na ulicach: Kościuszki, Polnej, Krakowskiej, Reymonta, Warszawskiej, Łowickiej oraz Słowackiego.

Warto zaznaczyć, że w strefie obowiązuje czasowe ograniczenie postoju tj. można pozostawić pojazd na czas do 1,5h. Nowe ograniczenie obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jak tłumaczy ratusz: „Wprowadzenie strefy ograniczonego postoju ma na celu zwiększenie rotacji pojazdów na postoju w obrębie centrum miasta”.

Fot. UM Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz