Stwórzmy wielką galerię przytuleń! Serwis eRawa.pl, Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy oraz Młodzieżowa Rada Miasta zapraszają na plenerowe przytulanie…

erawaKultura
fot. Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy.
komentarzy

Stwórzmy wielką galerię przytuleń! Już dziś (12.05) ruszamy z kolejną akcją związaną z plebiscytem na najmilsze miasto w Polsce. Wspólnie z redakcją Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy, zaplanowaliśmy wyjątkową fotograficzną niespodziankę. Chcemy uwiecznić w kadrze wszystkich uśmiechniętych „przytulaczy”, którzy po godzinie 15:00 pojawią się nad zalewem.

fot. Przytulanie na dobre zawładnęło Rawą Mazowiecką.

To kolejna odsłona akcji, która wprost z Internetu przenosi się na rawskie ulice. Tym razem rawianie będą przytulać się nad zalewem Tatar.
– Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci – podkreślają radni Młodzieżowej Rady Miasta, organizatorzy imprezy. – Przede wszystkim będziemy się przytulać. Na chętnych do wspólnej zabawy czeka jednak także moc innych atrakcji.
Wśród nich konkursy plastyczne, atrakcje sportowe oraz wyjątkowy taneczny kurs. Nie zabraknie także wspólnego odśpiewania nieoficjalnego hymnu akcji, który stworzony został przez młodego rawianina Krzysztofa Haraśnego (link).

> Sprawdźcie jak wypadła poprzednia plenerowa akcja MRM’u.

Wyjątkową atrakcją będzie także tworzona przez serwis eRawa.pl oraz Głos Rawy Mazowieckiej i Okolicy – wielka galeria przytuleń. Na specjalnie zaaranżowanych zdjęciach mają pojawić się wszyscy uśmiechnięci „przytulacze”.
– Warto, aby po tak dużej aktywności rawian został ślad. Wspólnie chcemy stworzyć ogromy kolaż rawskich przytuleń – wyjaśnia Monika Budzińska, redaktor naczelna portalu eRawa.pl. – Specjalnie, komputerowo zmontowane zdjęcie zostanie udostępnione w sieci, aby każdy internauta mógł je na pamiątkę całej akcji pobrać na swój komputer.

> Zobaczcie jak przytulały przedszkolaki z Przedszkola Nr 1 w Rawie.

Zdjęcia będzie można zobaczyć na naszych stronach internetowych. Ponadto galeria zostanie udostępniona na profilu Młodzieżowej Rady Miasta na portalu społecznościowym Facebook. Osoby uwiecznione na fotografii, które właśnie tutaj zdobędą największą ilość „lajków”, otrzymają specjalne upominki przygotowane przez naszą redakcję, portal eRawa.pl i Urząd Miasta.
– Wykonamy również wspólne zdjęcie wszystkich osób, które przyjdą przytulać się nad zalew – zapowiada Joanna Kielak, redaktor prowadząca Głosu. – Dlatego zachęcamy, aby osoby, które zamierzają wesprzeć akcję pomyślały o fioletowych elementach swojego ubrania i gadżetach typu kapelusze, okulary, czy czapki.

Imprezę muzycznie poprowadzi Mariusz Kozłowski. Przy specjalnym komputerowym stanowisku, na miejscu będzie można także zagłosować na Rawę Mazowiecką.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz