Summer Disco Night już w najbliższą niedzielę (2.07). Cielądz zaprasza na największą imprezę disco-polo w powiecie rawskim

erawaKultura
komentarzy

Dico-polo ponownie zawita do Cielądza. Już w niedzielę, przy okazji obchodów 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej, odbędzie się duża impreza taneczna. Na scenie w parku wystąpi wiele zespołów doskonale znanych miłośnikom tego rodzaju muzyki. 

Muzyka disco-polo od kilku lat nie traci na popularności. Doskonałym dowodem tego stanu rzeczy jest zainteresowanie jakim cieszy się cykliczna impreza organizowana w Cielądzu. Rozbawiona, doskonale znająca teksty piosenek publiczność podczas tego wydarzenia nigdy nie zawodzi. Podobnie ma być i tym razem, tym bardziej, że podczas Summer Disco Night wystąpi wiele zespołów. 

Na plenerowej scenie w parku zagrają: MeGustar, FAN-TASTIC, Diadem, Menelaos, Menago, Dziku, Faster oraz zespół Respect, który ma rozkręcić całą imprezę. 

Taneczne przedsięwzięcie, zaplanowane na godzinę 17:30, poprzedzić ma jednak uroczyste 100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Cielądzu. Wspomniane obchody rozpoczną się o godzinie 14:30.

Tego dnia w parku nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych i stoisk dla głodomorów. 

Gwiazdy Summer Disco Night Cielądz 2017: 

MeGustar – grupa powstała dokładnie trzy lata temu, w marcu 2014 roku i mimo dość krótkiego stażu w branży disco polo, zespół jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych grup młodego pokolenia. Formacja niemal z miejsca podbiła serca fanów, czego dowodem była przyznana w 2014 roku prestiżowa nagroda za Debiut Roku w kategorii dance na festiwalu Edenki. Tegoroczne nagrody ZPAV pokazują, że grupa wciąż nie zwalnia tempa.

FAN-TASTIC – zespół powstał w 1997 roku, ale jego korzenie sięgają lat ’80. Lider zespołu Darek w wieku 11 lat rozpoczął edukację w Państwowej Szkole Muzycznej i już jako 14-latek zdobywał ze swoim zespołem najwyższe nagrody na ogólnopolskich Przeglądach Zespołów Muzycznych. Obecnie jest autorem, kompozytorem, aranżerem i producentem większości utworów grupy, komponuje i pisze teksty także dla kolegów z branży. Zdobywca I miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Popularnej i Disco-polo w Szamocinie 28-05-2010, III miejsca na Festiwalu muzycznym „Biesiadogranie z Polsatem„ w Koszalinie oraz nagrody „Złota Nuta” za Przebój Lata 1999 – utwór „Jesteś blisko mnie„ na Międzynarodowych Targach Muzycznych w Warszawie. 

Diadem – zespół ten powstał w 1996 roku. W skład grupy wchodzi: Mariusz Gołaszewski, Krzysztof Kamieński i Łukasz Popławski. Zespół wydał 5 płyt, nakręcił kilkanaście wideoklipów, które można zobaczyć na antenie Polo TV i nie tylko. Najbardziej znane utwory to: Dawaj maleńka nie przestawaj, Nie udawaj świętej, Kto więcej, Nocy czar, Klaun, Samoloty, Zabrałaś serce moje, Kochanie Moje, Miałaś co chciałaś, Ciebie nie ma i wiele innych. 

Menelaos – to Alek i Wojtek, czyli dwóch zapaleńców tanecznej muzyki. Zespół istnieje od 2015 roku, ale mimo krótkiego stażu scenicznego ma na koncie takie nagrody jak wygrany casting z serii imprez Polo TV – „Discopolowanie”, grupa zajęła 1 miejsce w Charsznickim przeglądzie zespołów disco polo, zdobyła również dwukrotnie wyróżnienie na przeglądzie zespołów disco-polo w Myszkowie czy na Festiwalu Disco Mazovia Mościbrody 2016.

Menago – grupa, która powstała z pasji do muzyki disco. Tworzy ją dwóch kumpli ze szkolnej ławki, którzy dzięki doświadczeniu zdobytemu w innych zespołach, w 2016 roku postanowili stworzyć własny, oryginalny projekt. Tak więc Menago to mocne, energiczne utwory, dużo mocy i dobra zabawa!

Dziku – męskie trio, które na muzycznym rynku pojawiło się w 2015 roku, ale już zdążyło zebrać kilka wyróżnień w omawianym gatunku. Ćwierćfinał programu DISCO STAR, Finał OGÓLNOPOLSKIEJ TRASY KONCERTOWEJ DISCOpolowanie z POLO TV i VOX FM oraz nagroda NAJLEPSZA PIOSENKA podczas Karnawałowej Nocy Disco Polo w Sosnowcu to tylko kilka z ważniejszych wyróżnień tej młodej grupy. 

Faster – zespół istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku. Został założony z inicjatywy Pawła Leszczyńskiego i po dzień dzisiejszy gra w niezmienionym składzie – Paweł Leszczyński oraz Paweł Pilipienko. Rok 2009 był dla grupy przełomowy – wtedy właśnie powstała piosenka Seniorita. Spotkała się ona z ogromnym uznaniem publiczności. Do tej pory jest ona emitowana w wielu renomowanych stacjach telewizyjnych takich jak VIVA Polska, ITV, Tele 5, Polonia 1, TVR. Polo TV, TV Disco i kilku stacjach lokalnych. W 2016 roku zespół stworzył jeden z największych hitów ostatnich lat, piosenkę ,,Audi w LPG”, która w błyskawicznym tempie osiągnęła sukces na polskim rynku muzycznym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz