Summer Urban Vibe na otwarcie wakacji. Muzyka z dużą dozą elektronicznego grania już w najbliższą sobotę…

erawaKultura
komentarzy

Trzecią odsłoną imprezy Summer Urban Vibe rozpocznie się tegoroczna edycja Letniej Ofensywy Kulturalnej w Rawie Mazowieckiej. Elektroniczne granie będzie można usłyszeć już w sobotę (28.06) nad rawskim zalewem.

Małą lokalną tradycją staje się, że wakacyjny sezon w Rawie Mazowieckiej otwiera impreza Summer Urban Vibe. Trzecia odsłona wydarzenia nie będzie odbiegać swoją formułą od poprzednich edycji. Organizatorzy liczą jedynie na większe zaangażowanie i chęć zabawy wśród odbiorców.
– Drum And Bass w Rawie był od zawsze, odkąd pamiętam. Był słuchany przez moich znajomych, ale nigdy nie był grany publicznie i to chcieliśmy właśnie zmienić. Bo jest w tej muzyce ogromna ilość energii skłaniającej do dobrej zabawy – przekonuje Łukasz „Kret” Grzyb, inicjator wydarzenia.

Na imprezie z połamanymi brzmieniami nie zabraknie muzyki elektronicznej – wielu odmian drum and bass’u, dubstep’u, breakbeat’u, itp. Za konsolą na letniej scenie OSiR nad Zalewem Tatar stanie Dj Active ze Skierniewic, a z Rawy Mazowieckiej „Kret” oraz Dj Woszczu.
Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 21:00. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Summer Urban Vibe do zobaczenia tutaj.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz