Supersamochody przy rawskiej pływalni. Do Rawy zawitał nietuzinkowy wyścig Rage 2015…

erawaMagazyn
komentarzy

To mógł być jeden z bardziej wartościowych parkingów w Polsce. Mowa o parkingowym placu przy krytej pływalni w Rawie Mazowieckiej. To tam, w piątkowe popołudnie zaparkowały super samochody, które uczestniczyły w ósmej edycji rajdu Rage.

Świetna pogoda, sympatyczni kierowcy i luksusowe auta – to połączenie musiało zaowocować wyjątkowo ciekawym popołudniem w Rawie. Mieszkańców chętnych, by pooglądać nietuzinkowe samochody nie brakowało. A oglądać było na pewno co, Aston Martin, Ferrari, usportowione Mercedesy, czy ogromnie mocne auta spod znaku BMW, to tylko niektóre pojazdy, które przybyły do miasta.

Auta były atrakcją dla mieszkańców, a rawski zalew dla samych uczestników drogowej zabawy. Każdy z zespołów, który dotarł do Rawy, musiał zmierzyć się w wyjątkowym, sprawnościowym zadaniu. To polegało na swoistym „spacerze po wodzie”. Aby sztuka się udała, każdy z kierowców wchodził do specjalnej kuli, w której można było ruszyć na wody rawskiego kąpieliska. Poniżej kilka naszych kadrów obrazujących rawską odsłonę Rage 2015.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz