Święto Plonów w Jabłkowej Krainie tym razem dwudniowe. Na scenie w Białej Rawskiej wystąpi między innymi, Cleo

erawaBiała Rawska, Kultura
fot. facebook.com/CjakCLEO
komentarzy

To już pewne. Tegoroczne dożynki gminne w Białej Rawskiej odbędą się z dużo większym rozmachem. Na świętowanie szykujemy się w trzeci weekend sierpnia. 

Takiej imprezy w Białej Rawskiej dawno nie było. Dlatego już teraz zarezerwujcie sobie 17 i 18 sierpnia. Właśnie wtedy odbędzie się Święto Plonów w Jabłkowej Krainie. Wydarzenie musiało zostać podzielone na dwa dni, ponieważ liczba atrakcji jest tak wielka, iż nie zmieściłaby się one w jednodniowym programie. 

Już teraz możemy Wam zdradzić, że pierwszy dzień będzie poświęcony przede wszystkim sportowym rozgrywkom i rekreacji. Sobotni program przewiduje także dmuchańce dla najmłodszych, a dla tych starszych – dyskotekę. 

Niedziela to natomiast część obrzędowa, bez której żadne dożynki nie mogą się odbyć. Prawdziwy kiermasz rękodzielnictwa to jedna z atrakcji tego dnia. Taki powrót do korzeni ma stać się prawdziwym uhonorowaniem pracy rolników i sadowników. 

Tradycyjnie święto plonów nie mogłoby się odbyć bez bloku muzycznego. I właśnie tu mamy dla Was prawdziwą petardę. Na bialskiej scenie tego dnia nie zabraknie gwiazd. Muzyczną zabawę rozpocznie Top Girls. Po paniach pojawią się: Borys LBD, Abba Familly, B.R.O, a także gwiazda wieczoru – Cleo. 

 
O imprezie z pewnością Wam przypomnimy, ale już teraz zapraszamy do Białej Rawskiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz