Święto Zmarłych ze zmienioną organizacją ruchu drogowego. Na eRawa.pl o utrudnieniach, które czekają kierujących w powiecie rawskim…

erawaPowiat
komentarzy

Zbliżające się Święto Zmarłych jak zwykle wiąże się z utrudnieniami w okolicach lokalnych nekropolii. W Rawie Mazowieckiej zmiana organizacji ruchu drogowego będzie obowiązywała od 31 października (godz. 7:00) do 3 listopada. Warto w tych dniach szczególnie uważać, czytać znaki oraz sprawnie stosować się do poleceń osób kierujących ruchem.

W Rawie Mazowieckiej największe utrudnienia zogniskowane są oczywiście w okolicach ulicy Tomaszowskiej. Tam zostanie ustawiony znak B-36 informujący o zakazie zatrzymywania na odcinku od skrzyżowania z drogą dojazdową do osiedla Tomaszowska, do skrzyżowania z ulicą Browarną oraz po stronie cmentarza na odcinku od ul. Przemysłowej do Solidarności. Zakazy zatrzymywania się zafunkcjonują także na ulicy Przemysłowej (po stronie PSP) oraz ulicy Solidarności (po obydwu stronach). Warto także zwrócić uwagę na wyjazd z ulicy Cmentarnej w ulicę Tomaszowską. Tam będzie możliwy jedynie skręt w prawo.

Utrudnienia w powiecie…

Na terenie powiatu rawskiego zmiany w Regnowie. W tej miejscowości w kierunku miejscowośći Sowidół zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania po stronie cmentarza oraz od kościoła w kierunku Sadkowic. Zakazy zatrzymywania pojawią się także w okolicach nekropolii w Boguszycach, Lubani oraz Sadkowicach (po stronie cmentarza od skrzyżowania w kierunku Paprotni).

Pomimo zmienionej organizacji ruchu, policja apeluje o cierpliwość i wyrozumiałość dla wszystkich utrudnień, których na pewno całkowicie uniknąć się nie da. W miarę możliwości mundurowi zachęcają do pieszych wypraw na nekropolie, co znacznie może rozładować ruch w tych okolicach.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz