Świeże spojrzenie na rozwój w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy Was do BLOOMBEE

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Oddaj siebie i swoje dzieci w ręce profesjonalistów. Skorzystaj z oferty BLOOMBEE, gdzie to właśnie Ty lub maluszek jest najważniejszy. 

Na co dzień uwijamy się jak pszczoły, ciągle w biegu i chaosie. Dlatego dziś mamy dla Was propozycję złapania oddechu, odpoczynku, ale jednocześnie rozwoju w rawskiej siedzibie BLOOMBEE, gdzie każdy może rozwijać się w swoim tempie. 

Całe przedsięwzięcie stworzyła Katarzyna Charzewska, mama dwójki chłopców, żona, a przede wszystkim kobieta pełna pasji, która kocha ludzki umysł i zdobywanie nowej wiedzy. Przekraczając próg jej królestwa, czyli strefy rozwoju można poczuć spokój i życzliwość, jaka bije od królowej matki, którą stała się Katarzyna Charzewska. 

W ofercie BLOOMBEE znajdziecie zajęcia dla każdej grupy wiekowej, od maluszka po dorosłego. Podczas spotkań nacisk kładziony jest na indywidualność każdej osoby, niezależnie od tego ile ma lat. W harmonogramie zajęć pojawiły się takie propozycje jak: Bee Baby, Smart Kids (czyli neurodydaktyka w połączeniu z integracją sensoryczną), Matura, Angielski z native speakerem, Hiszpański, a także zajęcia ruchowe: Joga, Pilates, Crossfit, Pole Dance, Hip-Hop i Zumba. 

Grafik obowiązujący aktualnie w BLOOMBEE znajdziecie na oficjalnym Facebooku, gdzie pojawiają się też wszystkie aktualności i bieżące wydarzenia. BLOOMBEE znajdziecie w Rawie Mazowieckiej przy ulicy Mszczonowskiej 3 oraz w sieci bloombee.com.pl

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz