Sylwester w powiecie rawskim spokojny, choć nie obyło się bez nieodpowidzialnych kierowców. Policjanci zatrzymali osobowego forda, w którym podróżowało trzech pijanych mężczyzn…

erawaPowiat
komentarzy

Sylwestrowa noc w powiecie rawskim w zasadzie minęła spokojnie, obyło się bez żadnych tragicznych zdarzeń, a policjanci zajmowali się tylko drobnymi interwencjami. Mimo względnego spokoju niestety znów zawiedli kierowcy. Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn, którzy po pijanemu podróżowali autem. Policjanci ustalają, który z nich kierował osobowym fordem.

Mężczyźni zostali zatrzymani w okolicach miejscowości Bogusławki Małe, na drodze wojewódzkiej 726 łączącej Rawę Mazowiecką z Opocznem. Wszyscy trzej mężczyźni to mieszkańcy Rawy Mazowieckiej, w wieku 25 oraz 24 lat. Stan uczestników nieodpowiedzialnej podróży pozostawiał wiele do życzenia, wydmuchali od 1,5 do ponad 2 promili alkoholu. Zatrzymani trafili na komendę, policjanci mieli bowiem problem z ustaleniem, który z zatrzymanych kierował osobowym autem.
– Panowie są u nas. Zostali zatrzymani, ponieważ żaden z nich nie przyznaje się do kierowania pojazdem – mówi Małgorzata Lewandowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Rawianie, po wytrzeźwieniu mają być poddani dalszym czynnościom policyjnym.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz