Szczęśliwy finał poszukiwań. Zaginieni bracia odnalezieni

erawaPowiat
komentarzy

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 15-letniego i 10-letniego chłopca. Bracia przemieszczali się skradzionym oplem. Dzięki działaniom policjantów zostali odnalezieni cali i zdrowi. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj (2.08) ojciec 10-latka przyjechał do komendy Policji aby zgłosić zaginięcie syna. Ze zgłoszenia wynikało, że dzień wcześniej przed południem chłopiec oddalił się z miejsca zamieszkania razem ze swoim przyrodnim 15-letnim bratem. Od tamtej chwili chłopcy nie nawiązali kontaktu z rodziną. Przemieszczali się oplem astrą, skradzionym z jednej z posesji w Rawie Mazowieckiej przez starszego z braci. 

Policjanci z rawskiej komendy prowadzili zakrojone na szeroką skalę działania poszukiwawcze. Patrolowali drogi oraz tereny leśne, również przy wsparciu śmigłowca policyjnego. Dzisiaj (3.08) od wczesnych godzin porannych kontynuowali poszukiwania przy wsparciu policjantów z grupy SPEED oraz drona. Opublikowano także komunikaty w mediach.

Po godzinie 11.00, kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania młodszego z chłopców, funkcjonariusze zauważyli przemieszczającego się drogą leśną zielonego opla. Przeczucie ich nie myliło. Początkowo kierujący oplem 15-latek nie chciał zatrzymać auta, jednak po przejechaniu kilkuset metrów zastosował się do sygnałów wydawanych przez rawskich policjantów. Chłopcy cali i zdrowi zakończyli swoją ,,przygodę”. Teraz o ich losie zadecyduje sąd rodzinny.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz