Szkoła Nauki Jazdy AREK również w Rawie Mazowieckiej. Tu zrobisz każdy kurs

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

„Kursanci powiedzieli jasno – musicie otworzyć szkołę w Rawie Mazowieckiej. Postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom”. W mieście pojawił się nowy punkt dla kierowców zawodowych i nie tylko. 

Z usług Szkoły Nauki Jazdy Arek dotychczas mieszkańcy powiatu rawskiego korzystali na terenie Białej Rawskiej i przede wszystkim, Skierniewic. Teraz nie muszą szukać. Placówka otworzyła swoją siedzibę w Rawie Mazowieckiej. 
— Wspólnie z żoną tworzymy tę szkołę od 15 lat. Chcemy, żeby nasi kursanci byli nie tylko należycie przygotowani do egzaminów i samej jazdy, ale też mogli zostać obsłużeni jak należy, w biurze – mówi Arkadiusz Stopiński, założyciel Szkoły

Salę szkoleniową wraz z biurem obsługi klienta znajdziecie w Rawie Mazowieckiej przy ul. Konstytucji 3 Maja 10 nieopodal Miejskiego Domu Kultury.

I to właśnie tu znajdziecie wszystkie niezbędne kursy i szkolenia

Kursy na prawo jazdy kat.: AM, A1, A2, A, B, C, C+E, B+E, D. 

Ponadto: Szkolenia okresowe – kod 95, kwalifikacje wstępne – szkolenia kierowców zawodowych, badania psychologiczne i lekarskie, wózki widłowe, ADR, kompetencje zawodowe przewoźnika

Niebawem w Szkole pojawi się również symulator kategorii B, z którego skorzystać będzie można przed pierwszymi jazdami po mieście. 

Warto zaznaczyć, że w Szkole Nauki Jazdy Arek płatność rozłożona może być na kilka nieoprocentowanych rat. A przy droższych szkoleniach możecie skorzystać z 0,5% kredytu, ponieważ szkoła współpracuje z jednym z renomowanych banków. 

Zapamiętajcie ten adres: Rawa Mazowiecka, ul. Konstytucji 3 Maja 10. Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.
Więcej informacji możecie również uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 577 576 060. Zaglądajcie też na stronę internetową Szkoły —> arek-naukajazdy.com.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentPodziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz