Znajdź miejsce dla bezrobotnego rycerza!!! Figura za ponad 17 tysięcy złotych została zasłonięta przez dźwiękochłonne ekrany.

erawaMiasto
komentarzy

Rawa Mazowiecka posiada 8-miu rycerzy witających wszystkich, którzy wjeżdżają do miasta. Niestety jeden z nich, stojący przy krajowej ósemce, został bezrobotny. Przyczyniły się do tego ekrany dźwiękochłonne, które zupełnie zasłoniły rawski symbol. 

Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej, w latach 2009-2010, za wszystkich witających rycerzy zapłacił 132 444 zł brutto, do tego doszły koszta dokumentacji i instalacja witaczy, czyli 5 500 zł – podaje Paweł Piątkiewicz, naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Integracji Europejskiej.

Z podanych kwot można wyliczyć, że koszt jednego rycerza wynosi ponad 17 ooo zł. Szkoda, żeby tak cenny eksponat stał bezużyteczny. A rycerz przy krajowej ósemce całkowicie został pozbawiony możliwości wypełniania swojej funkcji. Dlatego, jak informuje miasto, są plany przeniesienia go w inne miejsce. Nie jest jednak znany termin i nowa lokalizacja dla symbolu Rawy.

W związku z tym postanowiliśmy zapytać Was o zdanie. Gdzie powinien zostać przeniesiony bezrobotny rycerz? Na Wasze propozycje czekamy w komentarzach.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz