Szukasz mebli, ale żadne nie spełniają Twoich oczekiwań? „Uszyj” je tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom w Pracowni Mebli Jakubowscy

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Potrzebujesz mebli na wymiar, które będą pasowały do Twojego mieszkania lub chcesz stworzyć wnętrze jedyne w swoim rodzaju, jednak żadne meble na rynku nie są odpowiednie? Nie poddawaj się i już teraz zleć fachowcom zrealizowanie Twoich potrzeb. 

Jak często zdarzyło Ci się przeglądać stosy katalogów z meblami, mimo to żadne z nich nie były tym, czego szukasz? Najłatwiej byłoby wziąć do ręki kartkę, ołówek i narysować szafę, biurko, stół oraz całe kuchenne wyposażenie, które sobie wymarzyliśmy. Tylko co dalej? Teraz swój wymarzony mebel możesz rzeczywiście mieć, wystarczy zwrócić się do fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy zaprojektują, wykonają i zamontują wszystko, czego zapragniesz. 

Meble „szyte” na miarę! To właśnie to, czym zajmuje się Pracownia Mebli Jakubowscy Piotra Jakubowskiego. Już dziś umów się na pomiar, a doświadczeni projektanci zmierzą i zaplanują przestrzeń tak, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki fachowym poradom z pewnością uda się zagospodarować pomieszczenia tak, żeby prezentowały się doskonale, a w dodatku zapewniały komfort użytkowania.

Nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne życie, solidne wykonanie, dbanie o każdy szczegół, a także o zadowolenie klienta, na to stawia Piotr Jakubowski. Patrząc na meble zrealizowane przez niego, śmiało można stwierdzić, że jest „krawcem”, który sprawi, że Twoje oczekiwania szybko staną się wymarzonym meblem.

W ofercie firmy znajdziecie niemal wszystko, czego potrzebuje Wasze mieszkanie! Meble kuchenne, pokojowe, szafy, szafki, stoliki. Dodatkowo specjaliści pomogą dobrać odpowiedni sprzęt AGD, doradzą w kwestiach kolorystyki, oświetlenia, modnych dodatków i aranżacji wnętrz. Ograniczyć może Was jedynie wyobraźnia. 

Zadzwoń i umów się już dziś 663 228 882. Z Pracownią Mebli Jakubowscy można skontaktować się również drogą mailową: [email protected]
Uwaga już niebawem, aby móc szerzej zaprezentować swoją bogatą ofertę i umiejętności, firmę będzie można odwiedzić w siedzibie, o której z pewnością Was poinformujemy. Teraz zapraszamy na profil facebook’owy, gdzie dowiecie się więcej o meblach „szytych” na miarę! 

Previous Image
Next Image

info heading

info contentAranżacja projektu Mariola Gałecka. Foto Dariusz Ludwicki. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz