Tak może wyglądać lato w mieście. II edycja imprezy „Gramy” odbyła się w weekend…

erawaKultura
komentarzy

– Te imprezy mają mieć wyjątkowo przyjazny klimat, mamy czuć się jak między znajomymi. Tak o drugiej odsłonie „Gramy!!!” mówi prezes Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”, Hubert Jankowski. Wczoraj organizacja zaproponowała rawianom kolejną edycję wydarzenia. Tym razem wychodząc poza instytucjonalne mury i bawiąc się w jednej z rawskich kawiarni.

Choć pogoda sprzyjała bardziej do plenerowego wypoczynku, pierwszy letni weekend w Rawie mógł skoncentrować się nie tylko na zabawie w okolicach zalewu. „Topory” na drugą edycję „Gramy!!!” zaprosili do kawiarni działającej przy Miejskim Domu Kultury. Wyjście poza budynek instytucji to niewątpliwie strzał w dziesiątkę
– Ważnym elementem jest to, że wydarzenie nie odbywa się w żadnej instytucji kulturalnej, takiej oficjalnej, czyli MDK, biblioteka, szkoła. To się odbywa w kawiarni. To daje zupełnie inną, luźniejszą atmosferę – podkreśla Hubert Jankowski.

Wśród wczorajszych atrakcji dominowały konkursy oraz rozgrywki w popularne towarzyskie gry. Nie zabrakło także warsztatów. Miłośnicy hip-hop’u mogli porozmawiać o produkcji podkładów z Perełem, który także na miejscu pokazywał i radził jak tworzyć muzykę. Sprawdźcie nasze video!

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz