Takiego kolędowania w Rawie Mazowieckiej jeszcze nie było. Sprawdźcie naszą relację

erawaKultura
komentarzy

Wyjątkowy koncert kolęd odbył się w sobotni (13.01) wczesny wieczór w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Na scenie wystąpiły nie tylko dzieci i młodzież, ale także nauczyciele, dyrektorzy oraz niespodziewanie, wiceburmistrz Marek Pastusiak. 

Koncerty kolęd bywają różne – wzniosłe, wesołe, nostalgiczne. Ten dzisiejszy dostarczał wszystkich możliwych emocji. Nic więc dziwnego, że artyści, którzy wystąpili na deskach Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej otrzymali gromkie brawa. 

Publiczność miała okazję wziąć udział w dość niespotykanym wydarzeniu. Przed zgromadzonymi rawianami wystąpił bowiem zespół Rava Cantorum działający przy MDKu, a także uczniowie wszystkich szkół podstawowych w Rawie Mazowieckiej. Na scenie w wyjątkowej odsłonie zaśpiewał również RavaBelferBand składający się z dyrektorów i nauczycieli miejskich podstawówek. Nie obyło się również bez niespodzianki. W nietypowej dla siebie roli wystąpił wiceburmistrz Rawy Marek Pastusiak. Całości dopełniły kolędy wykonane wspólnie przez wszystkich uczestników koncertu. 

Zapraszamy na nasz kanał facebookowy, gdzie na żywo zamieściliśmy kilka zarejestrowanych występów, a po fotogalerię kliknijcie tu

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz