Takiej imprezy nawet deszcz nie był w stanie zepsuć. Piknik „Wszystkie dzieci nasze są” odbył się po raz 15!

erawaKultura
komentarzy

Miniona niedziela (17.09) w Rawie Mazowieckiej należała do najmłodszych. Mimo deszczowej pogody, na terenie Liceum Ogólnokształcącego odbył się piknik integracyjny pod wszystko mówiącym tytułem: „Wszystkie dzieci nasze są”. 

W czasie deszczu dzieci się nudzą…? Z pewnością nie w Rawie Mazowieckiej, gdzie w ubiegłą niedzielę odbył się piknik integracyjny. Organizatorzy, czyli Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Starostwo Powiatowe, mimo przerażenia spowodowanego pogodą, w rzeczywistości chyba powinni być zadowoleni. Deszczowa aura nie zniechęciła stałych sympatyków wydarzenia do udziału w nim. I choć, z uwagi na panujące warunki, ale i bezpieczeństwo najmłodszych, nie wszystkie atrakcje były dostępne, dzieci doskonale bawiły się w strugach deszczu. 

Nieodłączna karuzela, basen z piłkami, malowanie twarzy, Fotobudka, strzelnica lokalnego LOKu, czy choćby zabawy z animatorem, mikrofon dla wszystkich i gorąca grochówka znalazły swoich amatorów. Dużą popularnością cieszyła się również loteria zorganizowana przez rawską Państwową Straż Pożarną w ramach akcji „Czad i ogień, obudź czujność”. Wszyscy wylosowaniu uczestnicy mogli otrzymać jedną z 20 dualnych czujek – tlenku węgla i dymu dofinansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Całości wydarzenia dopełniło tradycyjne już puszczanie marzeń do nieba. 

Fotorelacja z wesołego wydarzenia dostępna tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz