Targi pracy w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy zarówno tych szukających, jak i tych oferujących pracę

erawaPowiat
komentarzy

Szukasz pracy, a może prowadzisz firmę i chcesz zatrudnić pracownika? Skorzystaj z targów pracy, które odbędą się 8 czerwca w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej. 

Na rawskie targi pracy zaprasza Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Starostwo Powiatowe. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich poszukujących pracy oraz pracowników. 

Warto zaznaczyć, że wszyscy, którzy chcą skorzystać i zaprezentować się szerokiej grupie potencjalnych pracowników, muszą zgłosić swój udział w targach poprzez specjalny formularz (dokument dostępny tutaj). 

Wypełniony wniosek należy doręczyć osobiście lub pocztą na adres: Powiatowy Urząd Pracy, ul. 1 Maja 1 A, 96-200 Rawa Mazowiecka, można także przesłać go faksem pod numer: 46 814 35 34, 
bądź drogą elektroniczną na adres: [email protected][email protected] lub [email protected] (z dopiskiem Targi Pracy). 

Formularze przyjmowane będą wyłącznie do czwartku (24.05). 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 8 czerwca w godzinach 10:00 – 13:00 do Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz