Tele Premium dla Waszej wygody w dwóch lokalizacjach! Koniecznie sprawdźcie ofertę i przygotowane promocje

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Szybka i kompleksowa obsługa, w nowej bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ekipa Tele Premium rozwija skrzydła i prezentuje drugi punkt w Rawie Mazowieckiej. 

Chcecie sobie sprawić nowy telefon, albo inny gadżet, koniecznie zajrzyjcie do Tele Premium przy al. Konstytucji 3 maja 9A. To właśnie tam, w nowej, kolejnej lokalizacji w Rawie Mazowieckiej, czeka na Was uśmiechnięta, ale i kompetentna obsługa, która w zawrotnym tempie naprawi Wam telefon i pomoże odświeżyć jego wygląd.

Specjalnie dla swoich klientów, ekipa Tele Premium wyposażyła nowo otwarty punkt w przeróżne etui, wysokiej jakości szkła hartowane, zapewniające ochronę ekranów, ładowarki, uchwyty, słuchawki, głośniki, powerbanki i wiele, wiele innych. 

Załoga Tele Premium czeka na Was cały tydzień. Teraz znajdziecie ich w dwóch lokalizacjach, przy wspomnianej al. Konstytucji 3 maja 9A oraz niezmiennie przy ul. Targowej 6 (budynek Inter Marche). Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota 9:00 – 19:00, Niedziela 10:00 – 16:00. 

Firmę możecie też obserwować na Facebook’u. Warto do nich zaglądać, właśnie tam pojawiają się informacje o nowościach, ale i akcjach promocyjnych. Niebawem Dzień Kobiet, więc sprawdzajcie.  

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz