Tradycja balów charytatywnych w powiecie rawskim podtrzymana. W najbliższą sobotę odbędzie się XIV już edycja tego wydarzenia…

erawaPowiat
komentarzy

Już po raz XIV uczestnicy Powiatowego Balu Charytatywnego będą łączyć zabawę z niesieniem pomocy innym. Pieniądze zebrane 22 lutego podczas imprezy w Hotelu Ossa, przekazane zostaną Stowarzyszeniu „Dobro Dzieci”, na rehabilitację niepełnosprawnych podopiecznych. 

bal powiatowy

fot. Oficjalny plakat balu.

Tradycja charytatywnych imprez w powiecie rawskim zostanie dopełniona 22 lutego, kiedy to w Hotelu Ossa zbiorą się wszyscy, którzy chcą nie tylko doskonale się bawić, ale również wspierać potrzebujących z naszego otoczenia. Tegoroczny bal będzie wyjątkowo atrakcyjny. W programie imprezy przewidziany jest recital Magdy Steczkowskiej, a całe wydarzenie poprowadzi znana z ekranów telewizyjnych Agnieszka Popielewicz. Gości zabawiać będzie również zespół muzyczny „Drugi Tydzień” z dodatkowym wsparciem Dj’a.

Program imprezy nie jest przypadkowy. Wszystkie zaplanowane atrakcje mają przede wszystkim przyczynić się do szerszego otwarcia portfeli uczestników zabawy. W tym roku wszystkie zebrane środki powędrują do Stowarzyszenia „Dobro Dzieci”, które zbiera pieniądze na rehabilitację swoich małych podopiecznych. Minione lata pokazały, że podczas zabawy mieszkańcy powiatu są wyjątkowo hojni. Podczas poprzednich edycji łącznie udało się zebrać około ćwierć miliona złotych.

Nadal można zakupić karty wstępu na bal. Koszt zaproszenia dla pary to 450 zł, można je nabyć w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej przy placu Wolności 1, pokój 107. Szczegółowe informacje można uzyskać również dzwoniąc pod nr telefonu: 46 814 46031 wew. 105 i 107.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz