Tradycyjne spotkanie wielkanocne w rawskim Starostwie Powiatowym już za nami. Nie zabrakło życzeń i smacznego poczęstunku

erawaPowiat
komentarzy

Jak co roku, tuż przed świętami, przedstawiciele jednostek samorządowych spotkali się, aby złożyć sobie wzajemnie życzenia. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszył ks. bp. Józef Zawitkowski. 

W miniony wtorek (16.04) w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej odbyło się wielkanocne spotkanie. W refleksyjny nastrój wszystkich zebranych wprowadziła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie Skłodowskiej. Uczniowie przygotowali program poetycko-muzyczny nawiązujący do charakteru zbliżających się świąt. 

Corocznie organizowane spotkania to czas składania życzeń. 
– Niech nadchodzące Święta Wielkanocne obudzą w nas ufność w pokonanie wszelkich trosk i zmartwień. Niech przyniosą spokój w sercach i niech natchną nadzieją na lepsze jutro (…) – mówiła przewodnicząca Rady Powiatu Maria Charążka. 

Po złożonych życzeniach zaproszeni goście mogli skosztować poczęstunku przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej, które wcześniej symbolicznie poświęcił ks. bp. Józef Zawitkowski. 

Więcej zdjęć ze spotkania znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz