Tragedia na drodze w Niemgłowach (pow. rawski). Śmierć poniosły cztery osoby

erawaPowiat
komentarzy

Śmiertelne zderzenie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 707 z drogą gminną w miejscowości Niemgłowy. W wyniku wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn, czwarty zmarł w szpitalu. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśnia policja. 

Do tragedii doszło wczoraj (15.09) około godziny 14:10. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia volkswagena transportera kierowanego przez 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego z manem kierowanym przez 22-letniego mieszkańca powiatu łowickiego.

Jak informuje policja – w wyniku zderzenia pojazdów, śmierć na miejscu poniosło trzech mężczyzn podróżujących busem, 39-letni obywatel Ukrainy oraz 38 i 39-letni, obywatele Polski. Pasażer volkswagena, 37-letni obywatel Ukrainy, z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala specjalistycznego śmigłowcem LPR, gdzie mimo wysiłków lekarzy po kilku godzinach zmarł. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, z uwagi na obrażenia ciała również został hospitalizowany.

Do akcji ratunkowej, oprócz policji, zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz straż pożarną: 4 zastępy z PSP w Rawie Mazowieckiej oraz 5 zastępów z Ochotniczych Straży Pożarnych.

Działania służb trwały przez wiele godzin, w tym czasie droga była zupełnie zablokowana. Akcję zakończono po godzinie 22:00. 

Previous Image
Next Image

info heading

info contentŹródło: KPP Rawa Mazowiecka oraz PSP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz