Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego w listopadzie, 56-letniego rawianina. Ciało mężczyzny znaleziono dzisiaj (20.12) w zbiorniku Zalewu Tatar…

erawaMiasto
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Około godziny 10:30 nurkowie z OSP Rawa Mazowiecka wydobyli ciało mężczyzny ze zbiornika zalewu Tatar. Jak ustalili mundurowi, odnalezionym jest 56-letni rawianin, który przez funkcjonariuszy poszukiwany był od listopada. Okoliczności śmierci mężczyzny, policjanci badają pod nadzorem prokuratury.

Rawski zalew przeczesywany był dziś nie przypadkowo. Policjanci prowadzący poszukiwania ustalili bowiem, że 56-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w okolicach rawskiego zalewu. Idąc tym tropem strażacy z ratownictwa wodnego, przeprowadzili dziś specjalne ćwiczenia w wodach zbiornika.

Podczas nich zlokalizowano ciało poszukiwanego mężczyzny na głębokości około 3 metrów. Zwłoki ujawniono tuż przy odpływowych wannach od strony ulicy Słowackiego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
– Policjanci pod nadzorem prokuratora będą prowadzić teraz czynności mające na celu ustalenie przyczyny śmierci. Na polecenie prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone – mówi Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz