Tragiczny wypadek przy Placu Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej. Potrącony 34-latek zmarł w lokalnym szpitalu…

erawaMiasto
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątkowy wieczór (10.04) przy Placu Piłsudskiego w Rawie. Osobowy Volkswagen uderzył w przechodzącego przez jezdnię 34-letniego mieszkańca Rawy. Pieszy, mimo natychmiastowej pomocy medycznej, zmarł w rawskim szpitalu.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 20:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni mieszkaniec powiatu rawskiego, jadący Volkswagenem Golfem, uderzył w przechodzącego przez jezdnię 34-letniego rawianina. Na miejscu natychmiast pojawiła się pomoc medyczna, poszkodowany mężczyzna miał zostać przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. Niestety transport, ze względu na ciężki, niestabilny stan rannego, został odwołany. Poszkodowanego przewieziono karetką do rawskiego szpitala.
– Po godzinie 23:00 otrzymaliśmy informację, że potrącony mężczyzna zmarł. Kierowca Volkswagena był trzeźwy. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych lub tuż przy nim. Wciąż prowadzimy czynności mające ustalić szczegółowe okoliczności tego wypadku – informuje nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Na miejscu wypadku obecna była policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Utrudnienia przy Placu Piłsudskiego trwały ponad godzinę.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz