Tragiczny wypadek w powiecie rawskim. 35-letni motocyklista uderzył w wyjeżdżający z podporządkowanej drogi samochód. Mężczyzna, mimo akcji ratunkowej, zmarł w szpitalu…

erawaPowiat
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę (24.05) na drodze 725 łączącej Rawę Mazowiecką z Białą Rawską. Na wysokości miejscowości Julianów Lesiewski, 35-letni motocyklista zderzył się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej dostawczym Volkswagenem. Kierujący jednośladem, mimo zaawansowanej medycznej pomocy, zmarł.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dwóch podporządkowanych dróg z wojewódzką droga 725. Ze wstępnych ustaleń rawskich funkcjonariuszy wynika, iż do zderzenia doszło w momencie, gdy z podporządkowanej drogi na drogę główną wyjechał 25-letni kierowca, obywatel Ukrainy, który kierował dostawczym Volkswagenem. W auto, które nie ustąpiło pierwszeństwa uderzył nadjeżdżający motocyklista. Poszkodowanemu pomocy udzielili ratownicy z powiatu rawskiego. Ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala w Rawie, gdzie niestety zmarł.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz