Tragiczny wypadek w Wólce Lesiewskiej. Dwie osoby zginęły

erawaPowiat
komentarzy

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 725 w powiecie rawskim. Zginął kierowca oraz pasażerka toyoty. Okoliczności tragicznego zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają rawscy policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj (22.03) około godziny 15:00 w miejscowości Wólka Lesiewska. To właśnie tam 67-letni mieszkaniec powiatu rawskiego kierując toyotą yaris ciągnął za pojazdem przyczepkę załadowaną drewnem. Z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem transporterem kierowanym przez 67-letniego mieszkańca powiatu pabianickiego.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 64-letnia pasażerka toyoty, a kierujący w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem ratunkowym do szpitala. Tam, mimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł.

Policjanci na miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Droga była zablokowana, a mundurowi organizowali objazdy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz