Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty. 18-letni mieszkaniec Białej Rawskiej zginął na miejscu w Pągowie (powiat rawski).

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

Policjanci z rawskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (12.09) na drodze z Białej Rawskiej w kierunku Regnowa. Młody motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem.

Tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce około godziny 17:00 w Pągowie. To właśnie tam motocykl zderzył się z samochodem.
– Jak ustalili wstępnie policjanci, 18-letni mieszkaniec Białej Rawskiej kierujący motocyklem suzuki, uderzył w tył dostawczego samochodu lublin, który wyjechał z drogi podporządkowanej – tłumaczy nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Samochodem kierował trzeźwy, 60-letni mieszkaniec powiatu rawskiego. Na skutek zderzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Policjanci upominają, to już kolejny wypadek śmiertelny z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego.

Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Przez kilka godzin droga była zamknięta. Na miejscu pracowała policja, dwa zastępy z JRG Rawa Mazowiecka, jeden z KSRG OSP Biała Rawska, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które niestety odleciało bez pacjenta.
fot. KPP Rawa Mazowiecka, eRawa.pl

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz