Triathlonowe zawody oraz zalew Tatar to ulubiona impreza i miejsce, które rawianie rekomendują innym. Urząd Miasta podsumował swoją ankietę…

erawaMiasto
komentarzy

Ponad 730 głosów zebrał rawski Urząd Miasta w ankiecie, która miała pomóc w ustaleniu promocyjnych priorytetów. Miasto kilka dni temu poprzez swoją stronę internetową spytało rawian o ulubione imprezy i miejsca. Najwięcej głosów zebrały triathlonowe zawody oraz zalew Tatar. Wokół tego wydarzenia oraz miejsca prawdopodobnie zorganizowana zostanie promocja za pieniądze pozyskane w plebiscycie Zumi.pl. 

Głosy zbierane były tylko przez kilka dni, jednak ratuszowi przez ten czas udało się zgromadzić dokładnie 736 głosów, w tym 458 z nich zostało oddane przez użytkowników posiadających unikalne adresy IP. Jeśli chodzi o ulubione miejsce, które rawianie rekomendują innym, zalew Tatar wyraźnie zdominował pozostałe propozycje. Wśród wydarzeń najwięcej głosów zyskały zawody triathlonowe. Kolejnymi były: Rawska Majówka, inicjatywy rawskiego Fan Clubu Widzewa oraz Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy.

> Jak wyglądało wręczenie nagrody w Turnieju Miast? Zobacz materiał video.

Wyniki ankiety posłużą miastu w kreacji kampanii promocyjnej, która będzie zorganizowana w serwisach Zumi.pl oraz Onet. Miasto na ten cel wygrało 100 tysięcy złotych w niedawno zakończonym Turnieju Miast.
– Jesteśmy pewni, że w ankiecie wypowiedziały się również te osoby, dzięki którym Rawa wygrała w Turnieju Miast, organizowanym przez Zumi i Onet. Wyniki ankiety, ale również kierunki promocji miasta, zawarte w Strategii Promocji, znajdą odzwierciedlenie w kampanii promocyjnej Rawy na wspomnianych portalach – czytamy na oficjalnej stronie rawskiego ratusza.

Miasto Rawa Mazowiecka na wydanie wygranej puli środków ma ponad pół roku.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz