Trudny czas, ale słowa trzeba dotrzymać. WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej. Również w Rawie Mazowieckiej

erawaMagazyn
komentarzy

Stowarzyszenie Rawa i Przyjaciele po raz kolejny zapraszają do współtworzenia sztabu WOŚP. Czas ucieka, a Orkiestra nie przestaje grać. 

[Aktualizacja] Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przesunięty na 31 stycznia 2021 roku!

Sztab WOŚP Rawa i Przyjaciele już wystartował z przygotowaniami do najbliższego, 29. Finału, który odbędzie się 10 stycznia na całym świecie. Tegoroczne wydarzenie, z uwagi na pandemię, stało się naprawdę dużym wyzwaniem. Dlatego tym chętniej zapraszamy Was do współtworzenia tego wyjątkowego przedsięwzięcia. 

I choć wydarzenie przenosi się przede wszystkim do sieci, na ulicach Rawy Mazowieckiej nie może zabraknąć wolontariuszy. Wciąż można się zarejestrować, również on-line. Wszelkie szczegóły znajdziecie –> tutaj. Góra cudownych puszek czeka na Wasze gorące serca, a rejestracja trwa tylko do środy (16.12) do godziny 24:00. 

Specjalne WOŚPowe puszki pojawią się także w kilku stacjonarnych miejscach, ale o tym, jak i innych szczegółach dotyczących Finału, będziemy Was jeszcze informować. 

Sztab WOŚP Rawa i Przyjaciele już pracuje nad nową formułą Grania i niespodziankami, a z resztą sami posłuchajcie co mają Wam do przekazania Mariusz Kozłowski i Paweł Pacholec. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz