Trzy osoby trafiły do szpitala. To wynik wypadku w miejscowości Ścieki

erawaPowiat, Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej 72. Trasa zamknięta została na kilka godzin. 

Do kolejnego wypadku w miejscowości Ścieki w gminie Rawa Mazowiecka doszło w miniony poniedziałek (17.06) o godzinie 14:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mężczyzna kierujący oplem wykonywał manewr skrętu w lewo do posesji, wówczas doszło do zderzenia z nissanem wyprzedzającym corsę.

Nissan Qashqai, którego prowadził 19-letni kierowca, w wyniku uderzenia wypadł z drogi i dachował. Ze względu na poniesione obrażenia zarówno kierowca, jak i dwoje jego pasażerów zostali przewiezieni do szpitala w Rawie Mazowieckiej. Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci wraz ze strażą pożarną zabezpieczyli miejsce wypadku oraz na czas prowadzonych działań ratowniczych wyznaczyli dla kierowców objazdy.

Mundurowi apelują o ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niestety często bardzo dobre warunki pogodowe sprzyjają wypadkom.
Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz