Tydzień Dobrej Nowiny po raz kolejny w naszym mieście. Już od poniedziałku (26.07) rusza kolejna edycja wakacyjnych kolonii

erawaKultura
komentarzy

„Niezwykła wędrówka” to temat tegorocznych spotkań organizowanych przez Parafię Ewangelicko-Augsburską w Rawie Mazowieckiej. Odsłona wakacyjnego wypoczynku zostanie połączona z kiermaszem różności.

Pięciodniowa zabawa rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek (26.08). Jak co roku wydarzenie skierowane jest do najmłodszych. Organizatorzy zadbali o bogaty i ciekawy program. Spotkania będą zawierały liczne treści nawiązujące do Pisma Świętego.
– Niezwykła wędrówka to seria lekcji biblijnych, które powstały w oparciu o historie ze Starego Testamentu, w większości opowiadające o długiej i wypełnionej niezwykłymi wydarzeniami podróży starożytnego ludu Izraela z Egiptu do Kanaanu, chociaż nie brak w nim również odniesień do nowotestamentowej nauki Pisma Świętego – opowiada Monika Wisełka, organizatorka wakacyjnych spotkań dla dzieci.

W tegorocznej edycji nie zabraknie oczywiście gier, zabaw i wspólnego śpiewu. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych. Wszystko po to, aby przekazywane treści były lepiej zrozumiane przez uczestników.

Nowością podczas Tygodnia Dobrej Nowiny będzie kiermasz różności. Zebrane środki przeznaczone zostaną na renowację kościoła.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Odbędą się one przy ul. Warszawskiej 12 w godzinach 10:00-14:00. 

Całość zostanie zrealizowana dzięki współpracy z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem „Miłość Edukacja Dojrzałość” oraz przy wsparciu Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz