Udało się! Rawianie przytulili zalew. Zobacz naszą relację z wyjątkowej akcji zorganizowanej w ramach akcji „Milka. Moje miasto się przytula”

erawaMiasto
komentarzy

Mieszkańcy Rawy Mazowieckiej przytulili Zalew Tatar! Flashmob zorganizowany w ramach akcji „Milka. Moje miasto się przytula” udał się znakomicie. Zadanie nie było łatwe, aby przytulić zalew potrzeba bowiem ponad 3,5 tysiąca osób. Mobilizacja lokalnych szkół, ale także spore zainteresowanie mieszkańców miasta pozwoliły na 100-procentową realizację planu.

fot. Podczas dzisiejszej akcji maskotka Milki zaliczyła wodowanie.

Całość akcji jest elementem lokalnych inicjatyw, które uzupełniają ogólnopolskie wydarzenia związane z plebiscytem na najmilsze miasto w Polsce. Rawa pokazała to, co najlepsze: swoich mieszkańców oraz wyjątkowo urokliwy zalew. Podczas flashmoba ekipa reprezentująca producenta czekolady zarejestrowała także specjalny materiał video, który pojawi się na oficjalnym internetowym kanale Milki.

Zanim materiał oficjalny, my mamy dla Was nasze video z wielkiego „przytulania zalewu”. Polecamy i zapraszamy do dzielenia się wrażeniami!

Cały czas warto również głosować na Rawę Mazowiecką na stronie www.fioletowastrona.pl

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz