Ugodził nożem 25-latka. Nożownik spod restauracji w Rawie Mazowieckiej zatrzymany

erawa
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny ugodził nożem 25-latka. Za zarzucany czyn grozi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o zajściu oficer dyżurny rawskiej komendy otrzymał tuż przed północą z soboty na niedzielę (20.09). Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że ofiarą jest 25-letni rawianin, który został ugodzony nożem w okolice klatki piersiowej.

Do zdarzenia doszło przed jedną z restauracji nad Zalewem Tatar, gdzie miała miejsce kłótnia między podejrzanym, a pokrzywdzonym. Mężczyźni nie znali się wcześniej i obaj byli nietrzeźwi. W toku przesłuchań nie byli w stanie podać o co się pokłócili.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Na terenie restauracji policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę jako podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Rawianin miał blisko 1,5 promila.

Podejrzany przyznał, że brał udział w sprzeczce, ale zaprzeczał, by użył noża. Mężczyzna miał już w przeszłości konflikt z prawem.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił jednak na przedstawienie podejrzanemu zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec zatrzymanego aresztowanie na okres trzech miesięcy. Teraz grozi mu dożywocie. 
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz