Umowa z AMG rozwiązana w trybie natychmiastowym! Szpitalem w Rawie Mazowieckiej ponownie zarządza Powiat Rawski i SPZOZ

erawaPowiat
komentarzy

Rawski SPZOZ, a w myśl za tym Zarząd Powiatu Rawskiego, rozwiązał dziś (12.07) umowę dzierżawy ze spółką AMG Centrum Medyczne. W szpitalu wciąż można otrzymać pomoc. 

Umowa z dzierżawcą została rozwiązana w trybie natychmiastowym. Nie oznacza to jednak zamknięcia placówki. Szpital, a tym samym mienie, personel medyczny, administracyjny oraz działalność leczniczą przejął powiat. 

W otrzymanym oświadczeniu czytamy:
Zarząd Powiatu Rawskiego i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej informują, że z dniem 12.07.2018 roku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej świadczy usługi zdrowotne w:

Szpitalu Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej: oddziale chorób wewnętrznych, oddziale chirurgii ogólnej, oddziale pediatrycznym, oddziale położniczo-ginekologiczno-noworodkowym, oddziale gruźlicy i chorób płuc oraz w poradniach specjalistycznych takich jak: poradnia okulistyczna, poradnia ortopedyczna, poradnia onkologiczna, poradnia gruźlicy i chorób płuc oraz poradnia odwykowa oraz zapobiegania i zwalczania uzależnień i nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Przychodni Rejonowo- Specjalistycznej w Rawie Mazowieckiej ul. Niepodległości 8 w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i medycyny pracy.

O kolejnych krokach w sprawie rawskiego szpitala będziemy informować.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz